PracaOferty pracy Łódź › Manager ds. wdrożeń i wsparcia operacyjnego/ Project Manager (branża restauracyjna)

Kto szuka:

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Manager ds. wdrożeń i wsparcia operacyjnego/ Project Manager (branża restauracyjna)

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:
  • Zarządzanie harmonogramem wdrożenia i zespołem projektowym.
  • Zarządzanie budżetem i kosztami projektu.
  • Rekrutacja nowego personelu do projektu.
  • Reprezentowanie firmy i kontakt z klientem, w szczególności uzgodnienia na etapie wdrożenia, rozwiązywanie problemów, nastawienie na utrzymywanie stałych, dobrych relacji z klientem.
  • Współpraca z urzędami i innymi instytucjami w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń na prowadzenie działalności.
  • Koordynacja uruchomienia wszystkich elementów IT w ramach projektu (hardware, software, systemy sprzedażowe).
  • Zarządzanie centralą sprzedażową/ produktową/ magazynową lokali.
  • Opracowywanie materiałów marketingowych/ ulotek/ ankiet konsumenckich/ systemów promocji wg zapotrzebowania lokali, w tym współpraca z agencjami marketingowymi.
  • Remodelling/ refreshing istniejących lokali.
  • Znajomość trendów marketingu w branży restauracyjnej, udział w targach, konferencjach branżowych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania:
  • Znajomość branży gastronomicznej i doświadczenie w podobnej roli
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (cała Polska)
  • Język angielski na poziomie minimum B2
  • Biegła znajomość pakietu MsOffice (Word, Excel, PowerPoint)
  • Determinacja w osiąganiu wyznaczonych celów
  • Kreatywność w podejściu, nastawienie na ciągłe doskonalenie procesów
  • Zarażanie entuzjazmem, otwartość, łatwość w nawiązywaniu relacji
  • Zmysł estetyczny, aranżacyjny
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej i wyznaczania priorytetów
  • Mile widziana znajomość Canva/ Adobe/ Corel
  • Mile widziana umiejętność tworzenia contentu marketingowego do mediów społecznościowych

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki.
  • Samodzielne stanowisko z możliwością realizacji własnych pomysłów.
  • Pracę w ramach powierzonych projektów we współpracy z międzynarodowymi klientami.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego.
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, możliwość przystąpienia do ub. grupowego).
  • Profesjonalne szkolenia.
  • Biuro w ścisłym centrum Warszawy oraz możliwość pracy zdalnej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Dussmann Polska Sp.z o.o.

branże: Zarządzanie