eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźMagazynier z UDT - darmowy transport!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Magazynier z UDT - darmowy transport!

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zapraszamy chętne osoby do pracy stałej na stanowisku  Magazynier z UDT

Miejsce pracy:  Ksawerów - darmowy transport z Pabianic, Łodzi, Łask, Dobroń

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat bezpośrednio z naszym Klientem!
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • Darmowy transport na trasach: Łódź, Łask, Dobroń, Pabianice
  • 3 zmiany: 06:00-14:00/14:00-22:00/22:00-06:00, aktualnie 2 zmiany (weekendy wolne)
  • Pakiet benefitów zdrowotnych i sportowych, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do obiadów na stołówce

Zakres obowiązków:

  • Transport materiałów, przewożenie surowców oraz gotowych komponentów pomiędzy różnymi obszarami produkcji.
  •  Załadunek i rozładunek przy użyciu wózka widłowego.
  •  Zaopatrywanie linii produkcyjnych w niezbędne materiały i komponenty.
  •  Składowanie surowców i gotowych produktów w magazynie wysokiego składowania.
  •  Dbanie o stan techniczny wózka widłowego

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego.
  •  Doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania .
  •  Posiadanie ważnych uprawnień UDT (I WJO).
  •  Umiejętność precyzyjnego manewrowania wózkiem widłowym.

Zapraszamy do aplikacji z CV - więcej szczegółów udzielimy telefonicznie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

W niniejszym artykule sprawdziliśmy, jak na rynku pracy radzą sobie absolwenci największych polskich uniwersytetów ekonomicznych.

Artykuł stanowi podsumowanie wyników Kompleksowego raportu płacowego wiosna/lato 2024. W badaniu wzięło udział 979 firm. Większość stanowiły firmy produkcyjne (57%). Najwięcej firm prowadziło swoją działalność na terenie województwa ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Gorący okres świąteczny trwa w najlepsze, a w wielu branżach jest to czas wzmożonych wysiłków i okazja do podreperowania słupków sprzedażowych. Na załatanie dziur w budżetach domowych mają okazję również pracownicy gotowi do ...