eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźInżynier sprzedaży

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier sprzedaży

Lokalizacja:

Łódź

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta i wiodącego dostawcy urządzeń technicznych, poszukujemy aktualnie osoby zainteresowanej rozwojem sprzedaży i współpracy z klientami zagranicznymi.

Twoje zadania:

  • Poszukiwanie i nawiązywanie relacji z potencjalnymi klientami z rejonu środkowej i centralnej Europy.
  • Współpraca z lokalnymi agentami i działem obsługi klienta.
  • Przygotowywanie ofert i materiałów niezbędnych w procesie sprzedaży.
  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych.
  • Udział w spotkaniach z klientami na ostatnim etapie podejmowania decyzji i podpisywania umowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (elektrotechnika, elektryka, energetyka).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji biznesowych.
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie celów.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Otwartość na sporadyczne wyjazdy biznesowe (od 2 do 4 w miesiącu).

Benefity:

  • Ubezpieczenie na życie oraz prywatna opieka medyczna.
  • Świadczenia świąteczne oraz urlopowe.
  • Premia roczna za osiągane wyniki.
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS na kulturę i rekreację.
  • Praca w biurze od poniedziałku do piątku w elastycznym zakresie godzin.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych w doświadczonym zespole ekspertów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Freelancing wyraźne zyskuje na popularności - z najnowszych doniesień portalu Freelancehunt.com wynika, że liczba wolnych strzelców, którzy rejestrują się na stworzonych dla nich platformach, rośnie w dwucyfrowym tempie, sięgając niekiedy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.