eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźInspektor

Kto szuka:

Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Łodzi

Stanowisko:

Inspektor

Numer referencyjny:

142546

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca biurowa

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

praca przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie; oświetlenie naturalne,sztuczne

niedostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych

Zakres zadań

  • Nalicza wynagrodzenia pracowników oraz sporządza listy płac
  • Rozlicza pracowników z pobranych zaliczek na poczet podatku dochodowego oraz składek na ubezpieczenie społeczne
  • Sporządza okresowe sprawozdania dotyczące wynagrodzeń i zatrudnienia

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Biegła obsługa komputera
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.,
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Inspektor Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Starszy inspektor

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Łodzi

branże: Księgowość / Audyt

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

O tym, że wykształcenie i twarde umiejętności to coraz częściej za mało, aby przykuć uwagę rekrutera, mówi się nie od dziś. Kolejnym potwierdzeniem kluczowego znaczenia umiejętności miękkich są najnowsze doniesienia platformy ...

Pozornie wakacje to najwspanialszy czas w roku, który kojarzy się wyłącznie z cudownym odpoczynkiem, doświadczaniem nowych rzeczy i wstawaniem każdego dnia z energią. Oczywiście w dużym stopniu tak jest - warto jednak przygotować się na ...

Ostatni miesiąc wakacji przyniósł istotne zmiany w zakresie delegowania kierowców w transporcie drogowym. 19 sierpnia 2023 roku w życie weszły nowe przepisy Pakietu Mobilności, które zmieniają sposób rozliczania wynagrodzeń polskich ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.