eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Handlowiec

Kto szuka:

Bioceum PSA

Stanowisko:

Handlowiec

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy dołączenie do naszego zespołu w roli Handlowca
  • pełny etat
  • umowa o prace
  • praca hybrydowa na terenie całego kraju i nie tylko.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres aktywności;

w szczególności rozwój sprzedaży oraz:

  • monitorowanie działań konkurencji;
  • sporządzanie cyklicznych raportów z realizowanych zadań;
  • ustalanie szczegółów warunków współpracy i nadzorowanie prawidłowego jej przebiegu;
  • budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami;
  • aktywne budowanie portfolio produktów do sprzedaży.

Firma oferuje:

Zapewne wykształcenie z dziedziny nauk biologicznych (weterynaria, zootechnika, biologia rolnictwo i podobne) będzie pomocne w pracy oraz

  • umiejętność samodzielnego planowania czasu pracy;
  • umiejętności kreowania procesów sprzedażowych;
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Bioceum PSA

branże: Sprzedaż