PracaOferty pracy ŁódźDyrektor Hali Sprzedaży – Program Rozwojowy

Kto szuka:

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dyrektor Hali Sprzedaży – Program Rozwojowy

Numer referencyjny:

Dyrektor Hali Sprzedaży – Program Rozwojowy - Łódź

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dołącz do nas, jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega:

  • nadzór nad działaniami operacyjnymi prowadzonymi w hali sprzedaży,
  • proces sprzedaży w handlu wielkopowierzchniowym,
  • rozwój sprzedaży,
  • analiza wyników sprzedażowych,
  • prowadzenie kontroli i zapewnienie realizacji celów finansowych oraz sprzedażowych,
  • nadzór nad infrastrukturą i bezpieczeństwem w hali sprzedaży,
  • zarządzanie dużym zespołem Pracowników.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukujemy Osób:

  • będących na początku swojej drogi zawodowej,
  • chętnych do rozwoju, nastawionych na zdobycie nowych umiejętności i kompetencji,
  • posiadających minimum 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym,
  • posiadających wykształcenie wyższe w obszarze biznesu, ekonomii, logistyki,
  • posiadających dobrą znajomość branży handlowej,
  • potrafiących zarządzać zespołem Pracowników – planowanie i organizacja pracy,
  • posiadających praktyczną znajomość obsługi komputera oraz umiejętność analizy danych i strategicznego myślenia,
  • gotowych do podróży służbowych.

Mile widziane:

  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego.

Firma oferuje:

Pracując z nami otrzymasz:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie i rozwój pod okiem doświadczonych Pracowników,
  • szeroki pakiet szkoleń (m.in. szkolenia menedżerskie, z zakresu sprzedaży i obsługi klienta, z rozwoju osobistego),
  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros i u naszych Partnerów Biznesowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: Transgourmet Polska Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Pracodawcy coraz częściej inwestują w pakiety świadczeń pozapłacowych, chcąc wyróżnić się na rynku. Czy jednak te inwestycje zawsze odpowiadają na realne potrzeby pracowników? Jak wynika z najnowszego raportu Aplikuj.pl "Jak ...

Czy trudno jest obecnie o znalezienie pracy w handlu? Odpowiedzi na to i inne pytania dostarcza najnowsze opracowanie Grafton Recruitment, które dowodzi, że w drugim kwartale bieżącego roku liczba ofert pracy wzrosła o 16% rdr. Zapotrzebowanie ...