eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁódźAnalityk Finansowy

Kto szuka:

ALTOR Sp. z o. o.

Stanowisko:

Analityk Finansowy

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

  • Przygotowanie analiz i raportów finansowych, sprzedażowych, zakupowych oraz produkcyjnych;
  • Przygotowanie biznes planów lub dokumentacji / opracowań niezbędnych w celu uzyskania finansowania;
  • Wsparcie procesu zarządzania projektami inwestycyjnymi, monitorowanie kosztów oraz ocena efektywności;
  • Tworzenie nowych i usprawnianie istniejących narzędzi optymalizujących oraz automatyzujących procesy raportowania w obszarze kontrolingowo - finansowym;
  • Przygotowywanie raportów na bazie danych księgowych;
  • Tworzenie modeli finansowych;
  • Współpraca z wszystkimi działami.
  • Tworzenie sprawozdań dotyczących przyszłego wpływu na zrównoważony rozwój Kontraktu
  • Udział w kreowaniu finansów Kontraktu
  • Analizowanie, porównywanie i wprowadzanie innowacji - utrzymując i rozwijając systemy informacji zarządczej, które pozwalają na podejmowanie kluczowych decyzji biznesowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze finansów i/lub kontrolingu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse, bankowość) lub w trakcie studiów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków na podstawie przeprowadzonych analiz;
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany;
  • Odpowiedzialność, skrupulatność i zorientowanie na cele
  • Głód wyzwań i rozwoju, otwartość na współpracę z innymi i nowe rozwiązania,

Firma oferuje:

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przejrzyste warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy przy infrastrukturze kolejowej - z największym potencjałem na rozwój,
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach,
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem,
  • benefity pracownicze,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: ALTOR Sp. z o. o.

branże: Bankowość / Leasing

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Dokładne określenie wynagrodzenia na danym stanowisku jest bardzo istotne dla organizacji, a w szczególności dla osób zajmujących się rekrutacją nowych pracowników. Dynamiczny rynek pracy oraz pojawianie się na nim przedstawicieli nowego ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Ustawa Zasadnicza w art. 65 ust. 1 zapewnia każdemu wolność wyboru i wykonywania zawodu oraz wyboru miejsca pracy. W praktyce zdarza się jednak, że ta wolność wyboru bywa nadużywana kosztem zasady, że umów należy dotrzymywać (łac. pacta ...