PracaOferty pracy ŁódźAdministrator Systemów IT praca zdalna

Kto szuka:

ipracujzdalnie.pl

Stanowisko:

Administrator Systemów IT praca zdalna

Lokalizacja:

Łódź

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Oferujemy:

  • Praca zdalna
  • Indywidualny plan wdrożeniowy
  • Szkolenia doskonalące warsztat pracy
  • Przestrzeń do zdobywania atrakcyjnego na rynku doświadczenia zawodowego
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesny sprzęt
  • Wiele innych benefitów (nauka języka, ubrania firmowe, prywatna opieka medyczna - TU Zdrowie)

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie systemem ticetowym we wszystkich spółkach
  • Wdrażanie procedur bezpieczeństwa IT i ich monitorowanie
  • Opieka nad systemami Microsoft Power Automate
  • Tworzenie witryn korporacyjnych w środowisku SharePoint

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - zatrudnienie w ramach aktywizacji osób niepełnosprawnych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym
  • Znajomość systemów operacyjnych (Windows, Linux), sieci komputerowych, baz danych
  • Chęć ciągłego doskonalenia i nauki nowych technologii
  • Zdolność pracy projektowej bez nadzoru
  • Znajomość platformy Office 365 oraz Windows Server 2012-2022 w stopniu podstawowym (zapewniamy szkolenie)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-20

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ipracujzdalnie.pl

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.