PracaOferty pracy LesznoPrzedstawiciel Handlowy - branża farmaceutyczna - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Przedstawiciel Handlowy - branża farmaceutyczna - rekrutacja online

Lokalizacja:

Leszno

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta – firmy farmaceutycznej poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na teren łączący Jarocin, Leszno, Pleszew. Do aplikacji zapraszamy osoby z doświadczeniem w sprzedaży terenowej, posiadające wykształcenie wyższe, które chcą rozwijać się w branży farmaceutycznej.

Przedstawiciel Handlowy - branża farmaceutycznaMiejsce pracy: Leszno

Zadania:

  • Promowanie produktów wśród lekarzy i farmaceutów na powierzonym terenie
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie analiz rynku farmaceutycznego, tworzenie raportów sprzedażowych,
  • Dbanie o tworzenie i podtrzymywanie dobrego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w terenie;
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych oraz umiejętności negocjacyjne,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywność i orientacja na realizację założonych celów,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie i otwartość na podejmowanie nowych wyzwań.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym,
  • Pracę w bardzo stabilnej i perspektywicznej branży farmaceutycznej,
  • System szkoleń przygotowujących do pracy w branży farmaceutycznej,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Samochód służbowy do użytku służbowego oraz prywatnego,
  • Pakiet benefitów (w tym prywatną opiekę medyczną).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-11

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Prawo niezmiennie pozostaje jednym z najchętniej wybieranych kierunków studiów w Polsce. Potwierdzają to dane z raportu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, dotyczące wyników rekrutacji na rok akademicki 2023/2024, podczas której ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...