eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LegionowoTechnolog ds. rozwoju produktów

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Technolog ds. rozwoju produktów

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży spożywczej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog ds. rozwoju produktó

Zakres obowiązków:

  • rozwój nowych oraz obecnych produktów w zakresie m.in. opracowywania receptur, określania parametrów procesów i produktów
  • znajomość procesów produkcyjnych produktów: pieczywo, fermentacja zbóż
  • opracowywanie etykiet produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór technologiczny nad produkcją
  • przygotowywanie zestawień, analiz, raportów
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu technologii i żywienia człowieka bądź pokrewne
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub staż/ praktyki
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • zaangażowanie, zdolności analityczne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do wyrobienia badań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pracę w systemie 1 zmiany
  • możliwość pracy w jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w branży
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne, w pełni wyposażona kuchnia, świeże pieczywo codziennie do śniadania
  • bezpłatny transport dla pracowników z okolic Płońska, Nasielska i Pułtuska

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-05

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...

Od 1 kwietnia wzrośnie wysokość jednorazowego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy i chorób zawodowych - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ubezpieczony ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...