PracaOferty pracy LegionowoOWW/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

OWW/ Magazynier z UDT - transport do pracy!

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obecnie dla naszego Klienta - Producenta środków czystości, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Magazynier z UDT/ OWW

Miejsce pracy: Okunin, Nowy Dwór Mazowiecki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dostarczanie surowców i opakowań na linie produkcyjne oraz ich rozładunek
  • ładowanie pojazdów samochodowych za pomocą wózka widłowego
  • dokumentowanie operacji magazynowych
  • zapewnianie sprawności technicznej obsługiwanych wózków widłowych (przegląd stanu technicznego, zgłaszanie usterek)

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • minimum 3 miesięcznego doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualnych uprawnień UDT
  • gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym (6.00-18.00/ 18.00-6.00)
  • wykształcenia min.średniego

CO OFERUJEMY?

  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • wynagrodzenie godzinowe zależne od doświadczenia plus do 20% miesięcznej premii
  • 100% płatne nadgodziny w przypadku pracy w dzień wolny
  • dofinansowanie do transportu pracowniczego: busy z miejscowości: Ciechanów, Płońsk, Legionowo, Strzegowo, Śniadówko, Świercze, Raciąż, Drobin, Słupia, Nasielsk, Góra, Ojrzeń, Wyszogród, Zakroczym, Mała Wieś, Pułtusk
  • -pakiety zdrowotne oraz sportowe

010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Magazynier z UDT Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Pakowanie udek drobiowych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-30

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Jak wynika z danych GUS, tylko w I. półroczu 2023 r. zgłoszono 28 400 osób poszkodowanych w wypadkach przy pracy, czyli o 1,8% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Zwiększyła się również liczba poszkodowanych przypadająca ...

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...