eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LegionowoOptometrysta

Kto szuka:

Ziko Optyk z o.o..

Stanowisko:

Optometrysta

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Wykonywanie badań wzroku pod dobór okularów i soczewek kontaktowych
  • Szkolenie aplikacji soczewek kontaktowych
  • Doradzanie odpowiedniej korekcji dostosowanej do potrzeb i oczekiwań pacjenta
  • Stosowanie standardów obsługi klienta zgodnie z wymogami firmy

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywaniu badań diagnostycznych
  • Doświadczenie w badaniu i aplikacji soczewek kontaktowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakt z pacjentem
  • Posiadanie numeru optometrysty będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na ½ etatu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-17

do końca oferty: 13 dni

pracodawca: Ziko Optyk z o.o..

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

Dyrektywa 2023/970 zacznie obowiązywać od 7 czerwca 2026 roku. Już teraz organizacje powinny zacząć się przygotowywać na jej nadejście - zwłaszcza te zatrudniające ponad 150 pracowników. Na te firmy bowiem prawo nakłada najpoważniejsze ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...