PracaOferty pracy LegionowoMaszynista Chłodniczy Instalacji Amoniakalnej

Kto szuka:

Nowel Sp. z o.o.

Stanowisko:

Maszynista Chłodniczy Instalacji Amoniakalnej

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • obsługa i nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń wchodzących w skład amoniakalnych instalacji chłodniczych,
  • prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń
  • lokalizowanie, diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek
  • sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  •  2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień chłodnictwa przemysłowego,
  • uprawnienia SEP gr 1 oraz gr 2,
  •  prawo jazdy kat. B,
  •  podstawowa znajomość programów MS Word i MS Excel,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność, zdolności analityczne,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w nowoczesnym, zautomatyzowanym parku maszynowym,
  • możliwość udziału w uruchamianiu nowych linii produkcyjnych,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bony świąteczne i udział w imprezach firmowych,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • darmowy transport pracowniczy z Płońska, Nasielska, Pułtuska.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-15

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Nowel Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny

W I połowie 2024 roku było niemal o 1/4 mniej niż przed rokiem ofert pracy w IT - wynika z analizy No Fluff Jobs. Najbardziej poszukiwani byli specjaliści Backend, a na najwyższe zarobki mogli liczyć specjaliści Architecture - nawet 32,5 tys. ...

41% polskich pracodawców przy wyborze kandydata zwraca uwagę na jego poczucie odpowiedzialności i rzetelności, a 37% wskazuje na umiejętność komunikacji, współpracy i pracy zespołowej. Dla 32% firm ważna jest kreatywność talentów. Jak ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w listopadzie 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,8% wyższe r/r i wyniosło 7670,19 zł brutto. Względem października 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto ...