eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LegionowoElektromechanik

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Elektromechanik

Lokalizacja:

Legionowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko Elektromechanik

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę na cały etat w systemie 3 zmianowym (6-14,14-22,22-6)
  • Wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • Pracę w stabilnej firmie w rodzinnej atmosferze!
  • Pakiety benefitów zdrowotnych i sportowych

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie bieżących przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem przeglądów wewnętrznych i dokumentacją techniczną.
  • Ścisła współpraca z Działem Produkcji w zakresie: Usuwania bieżących awarii maszyn i urządzeń, Wsparcia operatorów i innych pracowników produkcji przy regulacji maszyn, Utrzymania maszyn i urządzeń we właściwym stanie technicznym, Utrzymania maszyn i urządzeń we właściwym stanie sanitarnym.
  • Rejestrowanie wszystkich awarii, przeglądów wewnętrznych i zewnętrznych w prowadzonych rejestrach zgodnie z przyjętymi zasadami.
  • Udział w pracach inwestycyjnych, w tym instalowaniu nowych maszyn i urządzeń oraz demontażu sprzętu wycofywanego z użycia.

Wymagania:

  • Min. 1 rok na podobnym stanowisku (wiedza i praktyczne doświadczenie z zakresu mechaniki/elektroniki/automatyki)
  • Stabilność zatrudnienia w poprzednich miejscach pracy
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B

Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-07

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Każda ucząca się osoba, aż do ukończenia 26. roku życia jest ubezpieczona zdrowotnie, czyli może korzystać z bezpłatnej opieki medycznej. Najczęściej do ubezpieczenia zdrowotnego jest zgłaszana przez rodziców. ZUS zwraca jednak uwagę ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...