PracaOferty pracy LęborkPracownik Produkcji / Operator Maszyn

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik Produkcji / Operator Maszyn

Lokalizacja:

Lębork

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukasz pracy w której będziesz mógł się rozwijać? Nie czekaj, aplikuj już dziś!

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Pracownika Produkcji / Operatora Maszyn

Miejsce pracy: Lębork

Dni pracy: poniedziałek - piątek (możliwość nadgodzin w sobotę)

System pracy: 2 lub 3 zmianowy

Pracodawca zapewnia dopłaty do dojazdów pracowniczych.

Zadania:

  • Aktywny udział w procesie produkcji maszyn spożywczych
  • Przygotowywanie elementów do obróbki
  • Obsługa narzędzi pomiarowych
  • Sprawdzanie i kontrola wyrobów oraz stanów magazynowych podczas procesu produkcji

Wymagania:

  • Chęć do pracy oraz gotowość nauki
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane: doświadczenie w obsłudze maszyn CNC / umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Premie + dodatki do wynagrodzenia
  • Okazję do zdobycia nowego doświadczenia zawodowego
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Dopłaty do dojazdów pracowniczych,
  • Dodatkowe korzyści, takie jak ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, opieka medyczna

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.