eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy LęborkOperator Maszyn CNC

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator Maszyn CNC

Lokalizacja:

Lębork

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta z branży przemysłu spożywczego poszukujemy na stanowisko : Operator Maszyn CNC

Miejsce pracy: Lębork
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię i dodatki za pracę zmianową/nocną
  • dopłaty dojazdów do pracy
  • benefity m.in.: prywatna opieka medyczna, premie świąteczne oraz wakacyjne, posiłki pracownicze

Zakres obowiązków:

  • Obsługa frezarki lub tokarki
  • Realizacja programu obróbczego na powierzonych maszynach, zgodnie z obowiązującymi harmonogramami, instrukcjami i procedurami
  • Przygotowywanie elementów ze stali nierdzewnej do obróbki
  • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC min. 1 rok
  • umiejętność pracy na podstawie rysunków technicznych - warunek konieczny
  • dyspozycyjność do pracy 2-zmianowej lub 3-zmianowej

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-20

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Czy warto być HR-owcem? Oczywiście, że tak, bo jest to jeden z najpiękniejszych zawodów świata. Pomijając wszystkie wzniosłe cele profesji, przynajmniej dla niektórych równie ważne mogą być zarobki. Wiadomo, że z punktu widzenia misji ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Luka płacowa ciągle ma się dobrze i wiele wskazuje na to, że sytuacja ta nie ma szans na szybką poprawę - jak pisze Allianz w obecnym tempie zniwelowanie różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn zajęłoby 93 lata. I wprawdzie w ...