eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy ŁańcutOpiekun projektów sprzedażowych

Kto szuka:

Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

Stanowisko:

Opiekun projektów sprzedażowych

Lokalizacja:

Łańcut

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

TWOJE ZADANIA:
  • Koordynowanie projektów sprzedażowych,
  • Realizacja celów działu sprzedaży,
  • Pozyskiwanie klientów, budowanie i rozwijanie relacji biznesowych,
  • Proponowanie kreatywnych rozwiązań mających wpływ na wzrost sprzedaży,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

NASZE OCZEKIWANIA:
  • Min. roczne doświadczenie w sprzedaży,
  • Wysoko rozwinięte poczucie etyki biznesowej,
  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klientów,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (język niemiecki będzie dodatkowym atutem),
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu,
  • Ukierunkowanie na wynik i cel,
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów (w tym zagranicznych),
  • Dobra znajomość środowiska MS Office,
  • Zaangażowanie i otwartość na zmiany,
  • Prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania,
  • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju nowych umiejętności,
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport, dofinansowane posiłki w kantynie zakładowej, świadczenia finansowe z ZFŚS, paczki mikołajkowe dla dzieci, ubezpieczenie grupowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 30 dni

pracodawca: Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Oddział w Łańcucie

branże: Sprzedaż

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w sierpniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,1% wyższe r/r i wyniosło 8189,74 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Pracownicy, którzy nie wykorzystali urlopu z poprzedniego roku, mają czas na jego odbiór tylko do 30 września. Przepisy prawa pracy są w tej kwestii jednoznaczne, a pracodawca, który nie zapewni pracownikowi możliwości skorzystania z ...

LinkedIn, globalna platforma biznesowa, przyciąga ponad miliard użytkowników z całego świata, z czego blisko 257 milionów zarejestrowanych jest tylko w Europie. Obecnie serwis ten obsługiwany jest w 26 językach, a zespół liczący prawie 20 ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.