eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KutnoNAUCZYCIEL

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

NAUCZYCIEL

Lokalizacja:

Kutno

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0847

Obowiązki:

praca z dziećmi w spektrum autyzmu
umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia
praca w godz. 8-15/ 9-16

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: edukacja wczesnoszkolna/ przedszkolna

Pozostałe wymagania:

  • przygotowanie do pracy z dziećmi w spektrum autyzmu

Miejsce pracy: Staszica 7, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: cv(M.Sz.)

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-24

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Edukacja / Praktyki / Staże

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Profil zaufany jest środkiem identyfikacji elektronicznej. Pomimo jego wielu zalet i coraz szerszego zastosowania, w Polsce nie ma obowiązku prawnego posiadania i korzystania z tego rozwiązania. Nie istnieją również przepisy, na podstawie ...