eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Szubin-WieśZGRZEWACZ RUR DOCZOŁOWYCH

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ZGRZEWACZ RUR DOCZOŁOWYCH

Lokalizacja:

Szubin-Wieś

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0746

Obowiązki:

zgrzewanie rur z tworzyw sztucznych przy użyciu automatycznej zgrzewarki; praca od poniedziałku do czwartku; Szubin i delegacja wg zleceń; kontakt: biuro-borecki@wp.pl

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt
  • Sumienność
  • Dokładność i rzetelność
  • Odpowiedzialność

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Wymagania pożądane:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku zgrzewacza lub w branży wodnokanalizacyjnej

Miejsce pracy: 89-200 Szubin-Wieś 37, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-04

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

W I półroczu 2024 ZUS skontrolował 260,8 tys. osób na zwolnieniach lekarskich. W efekcie wydał 18,6 tys. decyzji wstrzymujących dalszą wypłatę zasiłków chorobowych. Jakie są najczęstsze powody nieprawidłowego wykorzystywania zwolnień? ...

Chęć poprawy własnej sytuacji ekonomicznej jest głównym powodem, dla którego pracownicy szukają dodatkowego zarobku poza miejscem stałego zatrudnienia. Według różnych danych sytuacja ta dotyczy nawet 30-40 proc. osób obecnych na rynku ...

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

Pracownik, który zachorował w okresie, gdy wygasła jego umowa o pracę, ma prawo do zasiłku chorobowego, jeśli otrzymał eZLA wciągu 14 dni po ustaniu zatrudnienia. Powinien on jednak poinformować lekarza wystawiającego zwolnienie o ustaniu ...