PracaOferty pracy KobylarniaZastępca Kierownika w Dziale sprzętu i maszyn budowlanych

Kto szuka:

KOBYLARNIA S.A.

Stanowisko:

Zastępca Kierownika w Dziale sprzętu i maszyn budowlanych

Lokalizacja:

Kobylarnia

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad parkiem maszynowym firmy budowlanej, drogowej: rozkładarki mas bitumicznych, podajniki, walce, koparki, koparko-ładowarki itd.,
  • zarządzanie zespołem operatorów maszyn i mechaników,
  • obsługa procesów zakupu, utrzymania (serwisowania) i eksploatacji maszyn i narzędzi,
  • nadzór nad pracami własnego warsztatu oraz zespołu serwisowego w zakresie serwisowania i naprawy maszyn,
  • organizacja i zarządzanie procesami wykorzystania zewnętrznego parku maszynowego,
  • analiza i optymalizacja wykorzystania zasobów w zakresie parku maszynowego i narzędziowego,
  • obsługa procesów firmy budowlanej w zakresie gospodarki paliwowej,
  • obsługa systemów do analizy danych dot. pracy maszyn,
  • obsługa pozostałych aktywności firmy w zakresie parku maszynowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek związany z budową i eksploatacją maszyn lub pokrewny,
  • minimum 3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość zagadnień technicznych związanych z budową maszyn i urządzeń budowlanych,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami ludzkimi,
  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania analitycznego i inżynierskiego oraz umiejętność posługiwania się narzędziami informatycznymi do analizy danych,
  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
Mile widziane:
  • znajomość systemów 3D sterowania pracą maszyn budowlanych,
  • znajomość systemów monitorowania floty pojazdów (GPS),
  • znajomość specyfiki funkcjonowania firmy budowlanej,
  • znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: KOBYLARNIA S.A.

branże: Dział techniczny

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Wysokość płacy minimalnej to aktualnie gorący temat w Polsce. W 2023 roku mieliśmy do czynienia z dwukrotną podwyżką minimalnego wynagrodzenia. Taka sytuacja będzie miała miejsce również w 2024 roku.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Do wypłaty zasiłku chorobowego z ZUS potrzebny jest wniosek, nie wystarczy samo zwolnienie lekarskie. Należy także pamiętać, że roszczenie o zasiłek chorobowy przedawnia się po 6 miesiącach od ostatniego dnia okresu, za który zasiłek ...