PracaOferty pracy Lubień Kujawski › Specjalista ds. Agronomii

Kto szuka:

Holcim Polska S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Agronomii

Lokalizacja:

Lubień Kujawski

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się zajmować?
  • Budowanie silnej pozycji Holcim na rynku rolniczym.
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla klientów segmentu Rolnictwo.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i produktów w segmencie Rolnictwo.
  • Minimalizowanie kosztów reklamacyjnych poprzez wsparcie merytoryczne Działu Jakości oraz Działu Handlowego.
  • Wsparcie poprawy kompetencji klientów i Sił Handlowych klientów.
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności w zakresie zmian technologicznych, norm oraz przepisów.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Jeśli masz:
  • Doświadczenie w pracy związanej z uprawą roślin, agrotechniką i nawożeniem (znajomość obowiązujących norm i dyrektyw).
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń.
  • Umiejętność pobierania i badania prób glebowych, próbek roślin.
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z wdrażaniem i rozwojem produktów nawozowych.

Firma oferuje:

Co zyskasz?
  • pakiet Medicover, karta sportowa
  • fundusz pracowniczy
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • 4.12 dniem wolnym od pracy
  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • umowę o pracę
  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • pracę gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Holcim Polska S.A.

branże: Rolnictwo / Leśnictwo / Ochrona środowiska