eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracyPrzedstawiciel Handlowy

Kto szuka:

SOLBET Spółka z o. o.

Stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Lokalizacja:

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osoby zamieszkałej we wschodniej części województwa kujawsko-pomorskiego lub zachodniej części województwa mazowieckiego do której będzie należała obsługa terenu składającego się częściowo ze wschodnich powiatów województwa kujawsko pomorskiego oraz zachodnich powiatów województwa mazowieckiego.

Nie szukamy dyplomów, szukamy osobowości!

Główne zadania:
  • Nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych z Klientami firmy
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami
  • Realizowanie założonych celów sprzedażowych
  • Przeprowadzanie prezentacji sprzedażowych
  • Sporządzanie ofert, negocjowanie umów oraz warunków sprzedaży
  • Analizowanie wiedzy o klientach i konkurencji

Wymagania stawiane pracownikowi:

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:
  • Silnej motywacji do rozwoju zawodowego i chęć uczestnictwa w rozwoju Firmy
  • Umiejętności dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • Doświadczenia w pracy z hurtem dystrybucyjnym
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Min. wykształcenia średniego
  • Dużego zaangażowania, dyspozycyjności i samodzielności
  • Gotowości do podróży służbowych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Komunikatywności
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań zawodowych
  • Możliwość uczestniczenia w kreowaniu wizerunku i pozycji rynkowej firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: SOLBET Spółka z o. o.

branże: Sprzedaż

Kobiety po leczeniu raka piersi mogą skorzystać z programu rehabilitacji realizowanego przez ZUS. Z rehabilitacji leczniczej finansowanej przez ZUS mogą skorzystać osoby ubezpieczone. Wyjazd do sanatorium trwa 24 dni.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Zmieniasz pracę, jesteś w okresie wypowiedzenia i dopadła cię grypa? A może właśnie straciłeś pracę i zachorowałeś zanim znalazłeś nowe miejsce zatrudnienia? Zakład Ubezpieczeń Społecznych uspokaja - także w tym okresie ...

Od 26 kwietnia ubiegłego roku pracownicy mogą korzystać z dwóch dodatkowych dni urlopu uzasadnionego działaniami tzw. siły wyższej. Jak wskazują eksperci, Polacy w praktyce bardzo często wykorzystują te 16 godzin jako zastępstwo za urlop ...

Pracodawca powinien zgłosić pracownika do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego w ciągu 7 dni od nawiązania stosunku pracy. Jeśli pracownik ma wątpliwości czy pracodawca dokonał zgłoszenia, sam może to sprawdzić na ...