PracaOferty pracy KuczekPRACOWNIK DO PRODUKCJI STOLARKI DREWNIANEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DO PRODUKCJI STOLARKI DREWNIANEJ

Lokalizacja:

Kuczek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0584

Obowiązki:

Prace związane z produkcją stolarki, prace przy okuwaniu stolarki i, prace pomocnicze na stolarni i malarni.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • UMIEJĘTNOŚCI ORGANIZACYJNE

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wymagana umiejętność obsługi maszyn i urządzeń typu: wiertarka, szlifierka, wkrętarka.

Miejsce pracy: Kuczek 30, 87-700 Kuczek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA ŚLUSARZ - MONTER - SPAWACZ Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA OPERATOR WÓZKA

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-14

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.

Od 1 kwietnia 2024 roku obowiązują nowe stawki jednorazowych odszkodowań z tytułu wypadku przy pracy lub choroby zawodowej - zwraca uwagę Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za każdy procent stałego lub długotrwałego uszczerbku na zdrowiu ...