PracaOferty pracy TrzaskiPRACOWNIK DO OBSŁUGI KONI W GOSPODARSTWIE ROLNYM (NR 1802)

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DO OBSŁUGI KONI W GOSPODARSTWIE ROLNYM (NR 1802)

Lokalizacja:

Trzaski

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/1802

Obowiązki:

codzienne prace pielęgnacyjne przy koniach

Wymagania:Wymagania pożądane:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane prawo jazdy kat. T i B; posiadanie predyspozycji do pracy ze zwierzętami - osoba lubiąca zwierzęta

Miejsce pracy: 88-100 Trzaski 20, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: kontakt w sprawie oferty pracy pod nr tel. 602 251 837 lub pod nr tel. 667 189 875

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-30

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Praca fizyczna

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Osoba ubezpieczona może zgłosić do swojego ubezpieczenia zdrowotnego swoich bliskich, którzy nie pracują. Dzięki temu, będą oni mogli korzystać z bezpłatnej opieki zdrowotnej jako członkowie rodziny. Co ważne, nie musimy za nich płacić ...

Makiawelizm to wykazywanie braku uczuć w kontaktach interpersonalnych, umożliwiające traktowanie partnerów w sposób instrumentalny. Łamanie norm moralnych i wyznawanie zasady "cel uświęca środki". Głównym zadaniem wszelkich podejmowanych ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.