eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Bydgoszcz › Lider Produkcji

Kto szuka:

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

Stanowisko:

Lider Produkcji

Lokalizacja:

Bydgoszcz, ul. Toruńska 155

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym około 20 osób.
  • Planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych.
  • Optymalizację pracy zespołu oraz procesów z myślą o podnoszeniu efektywności.
  • Dbałość o realizację planów produkcyjnych i terminowość dostaw.
  • Wdrażanie nowych standardów produkcji oraz szkolenie personelu.
  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP i dbałość o bezpieczeństwo pracy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności przywódcze, motywacyjne.
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Szeroki pakiet socjalny.
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy.
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i technologii.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-26

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego STOMIL S.A.

branże: Produkcja / Przemysł