eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łysomice › Księgowa/Księgowy

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Księgowa/Księgowy

Numer referencyjny:

11824

Lokalizacja:

Łysomice

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • Przygotowywanie płatności w systemie bankowości elektronicznej i księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie faktur zakupu
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wyliczenie i księgowanie rezerw, wycen walutowych, rozliczeń międzyokresowych
  • Współudział w procesie zamykania miesiąca i sporządzania sprawozdań finansowych
  • Ewidencja środków trwałych
  • Wypełnianie sprawozdań GUS, NBP
  • Sprawdzanie rejestru VAT i sporządzenie deklaracji
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie w obszarze finansów lub rachunkowości
  • Min. 1-2 lat doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole i myślenia analitycznego
  • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Mile widziane
  • Znajomość systemu IMPULS

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie dojazdów, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ZFŚS)

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-16

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Księgowość / Audyt