eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy WięcborkELEKTRYK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

ELEKTRYK

Lokalizacja:

Więcbork

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0530

Obowiązki:

wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych, napraw, konserwacji, przeglądów i pomiarów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, elektryczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

Miejsce pracy: Gdańska 13, 89-410 Więcbork, powiat: sępoleński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: CV,Skierowanie do pracyRozmowy kwalifikacyjne w siedzibie zakładu Więcbork ul.Gdańska 13 poprzedzone kontaktem telefonicznym pod nr. 502405493 w celu uzgodnienia terminu spotkania.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.zuegrabinski.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-08-15

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

W 2023 roku mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce wyniosła 7 144 PLN i była wyższa o 887 PLN niż w roku ubiegłym (o 14,2%). Niestety dysproporcje między zarobkami kobiet i mężczyzn nadal są bardzo widoczne. Podobnie jak w latach ...

Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...