PracaOferty pracy KrosnoSpecjalista Techniczny - Gospodarka Materiałowa

Kto szuka:

PGNiG Technologie S.A.

Stanowisko:

Specjalista Techniczny - Gospodarka Materiałowa

Lokalizacja:

Krosno

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Weryfikacja i analiza dokumentacji technologicznej pod kątem zapotrzebowania na materiały, doboru i poszukiwania zamiennych materiałów itp.;
  • Realizowanie strategii działu zakupów materiałów okołoprodukcyjnych, narzędzi i kooperacji, zgodnie z wewnętrznymi instrukcjami i procedurami firmy oraz poleceniami przełożonego;
  • Inicjowanie działań w celu ciągłej optymalizacja kosztów;
  • Poszukiwanie nowych dostawców materiałów i kooperacji (w Polsce i zagranicą) - wybór i ocena dostawców;
  • Budowanie dobrych relacji z dostawcami;
  • Negocjowanie z dostawcami warunków zamówień i umów (m.in. spotkania z dostawcami, również w siedzibie dostawcy - praca w delegacji);
  • Kontrola realizacji umów z dostawcami i kooperantami, koordynowanie realizacji umów;
  • Rozliczanie reklamacji z dostawcami;
  • Prowadzenie i archiwizacja uporządkowanej dokumentacji zakupowej, rozliczanie dokumentacji zakupowej na potrzeby audytów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Analiza i synteza zbiorów danych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe – techniczne;
  • Doświadczenie zawodowe w dziale technologicznym, gospodarki materiałowej lub dziale zakupów w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office, w tym Excel);
  • Samodzielność w realizacji zadań,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i strategicznego myślenia;
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • Znajomość programów SAP lub MAAT będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego – będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się stabilnej firmie z Grupy Kapitałowej ORLEN S.A.;
  • Pewnego pracodawcę z długoletnimi tradycjami;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywanie wiedzy;
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami;
  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-13

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: PGNiG Technologie S.A.

branże: Dział techniczny

Planując zmianę pracy i nową ścieżkę zawodową, należy solidnie przygotować się do procesu rekrutacji. Choć każdy z nas zapewne choć raz miał okazję uczestniczyć w rozmowie z rekruterem, to warto pamiętać o kilku ważnych zasadach ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...