PracaOferty pracy Krosno OdrzańskieTECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ

Lokalizacja:

Krosno Odrzańskie

lubuskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0707

Obowiązki:

1. Rejestracja pacjentów i przyjmowanie materiału do badań laboratoryjnych;
2. Wykonywanie badań analitycznych płynow ustrojwych, wydzielin, wydalin dla celów profilaktycznych, diagnostycznych leczniczych oraz czynności przygotowawczych związanych z badaniami, a w razie wątpliwości co do otrzymanych wyników znacznie odbiegających od norm należy się porozumieć w toku badań z kierownikiem laboratorium;
3. Bieżąca samokontrola wiarygodności badań wykonywanych;
4. Natychmiastowe przekazywanie wyników pilnych badań;
5. Prowadzenie dokumentacji medycznej niezbędnej w laboratorium;
6. Przestrzeganie wszystkich procedur postępowania obowiązujących na stanowisku pracy;
7. Dbałość o stanowisko pracy i sprzęt, utrzymanie ich w czystości, należytym porządku;
8. Dezynfekcja stanowiska i sprzętu po kończeniu pracy;
9. Natychmiastowe powiadomienie kierownika o uszkodzeniu lub zniszczeniu przyrządów lub braku materiałów zużywalnych;
10. Wydawanie wyników badań;
11. Wypisywanie rachunków za badania płatne;
12. Koordynowanie pracownią analityki ogólnej poprzez : a) wykonywanie badań laboratoryjnych
b) pobieranie materiałów do badań

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, medyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie średnie medyczne ( tytuł technika analityki medycznej );Doświadczene zawodowe mile widziane;Aktualne uprawnienia do wykonywania badań serologicznych;

Miejsce pracy: PIASTÓW 3, 66-600 Krosno Odrzańskie, powiat: krośnieński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-21

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Konsulting

W Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń, w 2023 roku uczestniczyło 80 290 osób. 75% uczestników mieszka w miastach powyżej 100 000 mieszkańców, 74% ma wykształcenie wyższe, a 84% jest zatrudnionych w firmach prywatnych. W artykule ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Projekt ustawy o układach zbiorowych pracy, chociaż zawiera pewne korzystne zmiany, nie wpłynie znacząco na ożywienie porozumień zbiorowych w naszym kraju. Proponuje też zapisy uderzające w wolność rokowań zbiorowych, jedną z kluczowych ...

Chociaż tegoroczny Dzień Niepodległości 11 listopada wypada w sobotę, to pracownicy nie stracą prawa do wypoczynku z tego tytułu. Według obowiązujących przepisów pracodawca musi udzielić dnia wolnego od pracy w innym terminie dla osób ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?