eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówWindykator Terenowy

Kto szuka:

CAPITAL SERVICE

Stanowisko:

Windykator Terenowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Na start oferujemy Ci:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • samodzielność i decyzyjność w obrębie prowadzonych spraw,
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego, pakietu sportowego i prywatnej opieki lekarskiej.

Wymagania stawiane pracownikowi:

To stanowisko może być Twoje jeśli:
  • posiadasz 2 letnie doświadczenie w pracy związanej z windykacją w tym bezpośrednią,
  • potrafisz budować długofalowe relacje z Klientami,
  • masz wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne i komunikatywne,
  • potrafisz konsekwentnie dążyć do wyznaczonych celów,
  • bardzo dobrze organizujesz sobie czas oraz pracę,
  • jesteś asertywny, dynamiczny i zdecydowany w działaniu oraz potrafisz pracować pod presją czasu,
  • jesteś gotowy do pracy mobilnej,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

Na co dzień będziesz zajmować się:
  • bezpośrednią windykacją należności na podległym obszarze województwa małopolskiego (Kraków, Tarnów, Nowy Targ),
  • dbaniem o odpowiedni poziom i jakość pracy,
  • realizacją wyznaczonych planów ilościowych i jakościowych na powierzonym portfelu pożyczkowym,
  • raportowaniem do przełożonych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-18

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: CAPITAL SERVICE

branże: Bankowość / Leasing

Projekt ustawy o warunkach dopuszczalności powierzania pracy cudzoziemcom na terytorium RP, przedstawiony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, koncentruje się aktualnie na formie zatrudnienia opartej na umowie o pracę. Nie ...

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

Od 1 stycznia 2024 roku obowiązują zmiany w ustawie o emeryturach pomostowych. Ze świadczenia będą mogły skorzystać osoby, które po raz pierwszy podjęły pracę w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze po 1 stycznia 1999 r.

Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...