eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówStrategic Buyer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Strategic Buyer

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kraków
NR REF.: 1189179

Dla naszego globalnego klienta działającego na rynku międzynarodowym, poszukujemy kandydata/tki na stanowisko Strategic Buyer.

W nowej roli dołączysz do zespołu specjalistów, prowadząc działania zakupowe w kategorii pośredniej dla wielu rynków, koncentrując się na działaniach zakupowych, zarządzaniu kontraktami oraz wydajnością dostawców.
 Do kluczowych obowiązków należą:

  • Prowadzenie działań zakupowych w kategoriach pośrednich (nieruchomości i zarządzanie obiektami) dla UK i Beneluksu.
  • Współpraca z globalną kategorią zakupową w zakresie usług pośrednich.
  • Prowadzenie przetargów (np. zapytania ofertowe i wsparcie przetargów klientów).
  • Wsparcie zespołów onshore w działaniach zakupowych.
  • Monitorowanie wydajności operacyjnej dostawców.
  • Zapewnienie zgodności z globalnymi kontraktami i optymalizacja kosztów poprzez inicjatywy oszczędnościowe.
  • Zarządzanie kontraktami.

Od kandydatów oczekujemy min. 2-letniego doświadczenia w zakupach strategicznych oraz doświadczenia w pracy na rynkach międzynarodowych. Silnych umiejętności analitycznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów działając pod presją czasu.

Istotna będzie również znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym płynną komunikację.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, pracę w modelu hybrydowym. Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B w stale powiększającym się zespole oraz duży zakres samodzielności na danym stanowisku. Gwarantujemy szybki i hybrydowy proces rekrutacyjny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-19

do końca oferty: 60 dni

pracodawca: HAYS

branże: Administracja biurowa

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Trwa sezon na pracę sezonową. Wiele osób korzysta z tej formy zgromadzenie dodatkowych oszczędności i zdobycia doświadczenia w rożnych branżach. Dla uczniów i studentów to często pierwsze zetknięcie z rynkiem pracy w ogóle. Eksperci HR ...

Dwa ostatnie miesiące roku to tradycyjnie już spore wyzwanie dla przedsiębiorców, ale również pracowników mierzących się z ogromnym wzrostem obciążenia pracą, szczególnie w handlu. Krajowa Sekcja Handlu NSZZ "Solidarność" już w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Rozpoczęły się wakacje. Nadmorskie miejscowości zapełniły się turystami. A w związku z tym wzrosło zapotrzebowanie na pracowników. Najwięcej ofert pracy pojawiło się w handlu - lokalach usługowych czy dyskontach. Najwięcej w tym roku ...