eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Recepcjonista / Recepcjonistka

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie rezerwacjami sal
  • Przyjmowanie gości
  • Przegląd sal konferencyjnych, re-konfiguracje sal, obsługa sal w zakresie TV/VC
  • Regularna kontrola czystości sal
  • Odbieranie i łączenie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Zrządzanie skrzynką mailową
  • Zrządzanie pocztą, kurierami
  • Dystrybucja korespondencji w biurze
  • Kontrola i nadzorowanie prac serwisu sprzątającego i florystycznego
  • Składanie zamówień na stationary i artykuły spożywcze
  • Organizacja obiegu umów, przekazywanie podpisanych umów do archiwum
  • Kontakt bieżący z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility
  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Podzielność uwagi
  • Umiejętność organizacji czasu i priorytetowania zadań

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 13.30-17.30 + ewentualne zastępstwa
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa