PracaOferty pracy KrakówSpecjalista ds. Systemów ERP z Doświadczeniem w Finansach (Microsoft SQL Server)

Kto szuka:

Asseco Business Solutions S.A.

Specjalista ds. Systemów ERP z Doświadczeniem w Finansach (Microsoft SQL Server)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:
  • Analizowanie potrzeb klientów i dostosowywanie systemu Softlab ERP
  • Rozwijanie i adaptowanie funkcji systemu ERP używającego Microsoft SQL Server
  • Projektowanie i zmienianie raportów
  • Zarządzanie dokumentacją projektową
  • Obsługa i szkolenie użytkowników systemu, wprowadzanie ulepszeń

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co oczekujemy:
  • Znajomość finansów i księgowości
  • Umiejętność tworzenia zapytań SQL
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i zobowiązanie do zadań
  • Zdolności analityczne
  • Chęć rozwijania umiejętności
Byłoby świetnie, gdybyś miał/miała:
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w MS SQL, T-SQL, w tym procedur, widoków, funkcji
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Firma oferuje:

Nasza oferta:
  • Stabilna praca w renomowanej firmie.
  • Pakiety zdrowotne i ubezpieczeniowe.
  • Programy wsparcia aktywności fizycznej, np. FitProfit.
  • Rozwój osobisty poprzez szkolenia i dofinansowania edukacyjne.
  • Benefity wakacyjne i możliwość korzystania z przyczep kempingowych.
  • Spotkania integracyjne i pikniki rodzinne.
  •  Komfortowe warunki pracy z osobistą przestrzenią i chill room’em.
  • Wsparcie akcji charytatywnych.
Zapewniamy wszechstronne wsparcie i otoczenie, które sprzyja zarówno profesjonalnemu jak i osobistemu rozwojowi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-12

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Asseco Business Solutions S.A.

branże: Informatyka / Telekomunikacja

Zostać czy zmienić? To pytanie zadaje sobie wielu pracowników. W 2017 roku, na podstawie dane z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeanalizowaliśmy progresję wynagrodzeń osób często zmieniających pracę oraz tych, którzy byli lojalni ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lutym 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,9% wyższe r/r i wyniosło 7978,99 zł brutto.

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że we wrześniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,3% wyższe r/r i wyniosło 7379,88 zł brutto. Względem sierpnia 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...