PracaOferty pracy KrakówSpecjalista ds. Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań - rekrutacja online

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Aktualnie dla naszego Klienta, międzynarodowego dewelopera mieszkaniowego prowadzącego inwestycje w największych aglomeracjach naszego kraju, w związku z rozwojem i uruchamianiem nowych inwestycji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Mieszkań.

Specjalista ds. Sprzedaży MieszkańMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • profesjonalna obsługa Klientów w zakresie sprzedaży mieszkań oraz lokali usługowych,
  • prezentacja nieruchomości,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • wprowadzanie i weryfikacja informacji w bazie danych,
  • aktywny udział w targach mieszkaniowych oraz innych wydarzeniach w celu promocji oferty,
  • kompletowanie dokumentów do umów, podpisywanie umów w oparciu o pełnomocnictwo.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży mieszkań bezpośrednio po stronie dewelopera – minimum 2 lata,
  • znajomość przepisów ustawy deweloperskiej i technik sprzedaży,
  • komunikatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • profesjoanlne i wspierające środowisko pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników,
  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku,
  • rozbudowany pakiet benefitów.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-22

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Z rozwiązań chmurowych korzysta coraz więcej firm, a co za tym idzie poszukiwani są wykwalifikowani w tej dziedzinie eksperci. Jakich kompetencji poszukują u nich pracodawcy? Sprawdziła to firma Capgemini Polska.

W konsekwencji wrześniowej powodzi stanem klęski żywiołowej zostało objętych 749 miejscowości i 2 mln 390 tys. osób. Realnie powódź dotknęła 57 tys. osób, które nadal usuwają jej skutki ze swoich domów czy miejscowości. Warto ...

Co powinniśmy powiedzieć, gdy kolega lub koleżanka z pracy mówi, że jest chora? Albo że choruje bliska mu/jej osoba? Jak szef powinien zareagować na takie wyznanie? - Najważniejsze, by docenić, że osoba, z którą mamy relację zawodową ...

Prowadzenie profilu na LinkedIn może być kluczowe dla sukcesu zawodowego managerów, jednak wiele z nich popełnia błędy, które mogą ograniczyć ich efektywność i wpływ na platformie. Oto kilka najczęstszych z nich.

Z okazji Dnia Matki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, na jakie wsparcie z ZUS mogą liczyć ubezpieczone mamy.