PracaOferty pracy Kraków › Specjalista ds. Administracji Systemów Emerytalnych z językiem angielskim

Kto szuka:

Praca.pl Sp. z o.o.

Specjalista ds. Administracji Systemów Emerytalnych z językiem angielskim

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie programami emerytalnymi dla klientów.
  • Angażowanie się w projekty polepszające i utrzymujące procesy.
  • Współpraca z irlandzkimi zespołami obsługi i wsparcia IT.
  • Bieżąca obsługa zgłoszeń zgodnie z procedurami.
  • Kontrolowanie jakości i zarządzanie ryzykiem.
  • Wnoszenie propozycji dla lepszych rozwiązań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dobra znajomość angielskiego (min. B2+).
  • Zdolności analityczne.
  • Umiejętności w Excelu na poziomie średniozaawansowanym.
  • Skuteczne zarządzanie czasem.
  • Elastyczność przy zmianie priorytetów.
  • Gotowość do współpracy w zespole.

Firma oferuje:

Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie na Umowę o pracę,
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym i osobistym;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Świadczenia pracownicze;
  • Środowisko sprzyjające nauce i rozwojowi.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-18

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Praca.pl Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa