eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówSpawacz

Kto szuka:

ATT Sp. z o.o.

Stanowisko:

Spawacz

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS STANOWISKA:
  • spawanie wielkogabarytowych konstrukcji ze stali nierdzewnej metodami:
    • 141 spawanie TIG
  • montaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie technologii procesów wykonawczych stosowanych w spółce
  • dbałość o jakość i terminowość powierzonych zadań

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA:
  • praktyczna umiejętność spawania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia spawalnicze
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość specyfiki konstrukcji ze stali nierdzewnej
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym
  • sumienność, dokładność
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
MILE WIDZIANE:
  • 135 spawanie elektrodą topliwą (MAG) lub inne

Firma oferuje:

OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • udział w realizacji ciekawych projektów
  • wsparcie kierownika działu
  • atmosferę współpracy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kasjer - Sprzedawca Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Elektryk

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: ATT Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Początek roku rozpoczął się kolejnymi, ważnymi zmianami dla polskich przewoźników, które przekładają się na wyższe koszty pracownicze, a wszystko wskazuje na to, że to jeszcze nie koniec. Od lipca czeka nas druga podwyżka płacy ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

Od 1 września 2024 r. wchodzą w życie zmiany przepisów w Karcie Nauczyciela. Dzięki temu więcej nauczycieli będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury i świadczenia kompensacyjnego.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

Jeszcze do niedawna studentom i absolwentom stawiającym pierwsze kroki na rynku pracy pracodawcy oferowali często możliwość odbycia stażu. Haczyk tkwił w tym, że za te ostatnie dość niechętnie płacono. Najnowsze doniesienia Grupy Progres ...