PracaOferty pracy Kraków › Serwisant / Mechanik maszyn budowlanych i wiertniczych

Kto szuka:

Drillmec Polska Technologies Sp. z o.o.

Stanowisko:

Serwisant / Mechanik maszyn budowlanych i wiertniczych

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Osoba zatrudniona na stanowisku Serwisanta / Mechanika odpowiedzialna będzie za diagnostykę, naprawę i wykonywanie obsług bieżących urządzeń u klientów na terenie kraju / Europy

Oferujemy :

  • interesująca praca umożliwiająca rozwój zawodowy,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia u dostawców maszyn)
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód)
  • praca w młodym i dynamicznym zespole,
  • praca w oparciu o umowę o pracę ( pełny etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie

 Wymagania :

  • Wykształcenie  średnie techniczne / wyższe techniczne  ( mechanik, elektromechanik),
  • znajomość mechaniki, hydrauliki siłowej elektrotechniki, automatyki - umiejętność; czytania/analizy; schematów hydraulicznych elektrycznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ( włoskiego),
  • mile widziana znajomość maszyn wiertniczych i fundamentowych,
  • czynne prawo jazdy kat. „B” – samochód służbowy typu „Bus”,
  • gotowość do częstych podróży służbowych ( praca na terenie Polski i UE),
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: Drillmec Polska Technologies Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł