PracaOferty pracy KrakówRooms Division Manager (Kierownik ds. Hotelowych)

Kto szuka:

TRIBE Krakow Old Town

Stanowisko:

Rooms Division Manager (Kierownik ds. Hotelowych)

Numer referencyjny:

RD/0924/TKOT

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoja misja

Zostań ambasadorem odważnej i lifestylowej marki TRIBE! W TRIBE jesteśmy czymś więcej niż tylko hotelem – jesteśmy postępem i żywą społecznością, gdzie kreatywność, innowacyjność, design oraz pasja łączą się, aby stworzyć przyszłość gościnności już teraz. Zespół TRIBE to pozytywni, otwarci i autentyczni ludzie, którzy sztukę dbania o gości opanowali do perfekcji. Gotowy, aby napisać kolejną część Twojej historii z TRIBE? Pełnij funkcję lidera kierując operacją pionu hotelowego. Twórz relacje, dąż do doskonałości, inspiruj i wspieraj, kwestionuj status quo, bądź obecny i zaangażowany. Nie bój się przekraczać granic, wprowadzaj nowe pomysły, usprawniaj procesy i napędzaj inicjatywy, które wyróżnią Cię w branży. Bądź częścią TRIBE!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Co chcielibyśmy, abyś wniósł/ wniosła do zespołu
  • Miej otwartą i pełną pomysłów głowę.
  • Wiedzę z zakresu potrzeb współczesnych i wymagających podróżników.
  • Posiadaj kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu recepcją lub działem obsługi pięter w hotelu minimum 4-gwiazdkowym.
  • Biegle komunikuj się w języku polskim oraz angielskim.

Firma oferuje:

Jak o ciebie zadbamy
  • Dołączając do nas, zapewnimy Ci pełną wyzwań pracę z przebojowym i zgranym zespołem w największej sieci hotelowej.
  • Będziemy Cię wspierać w dalszym rozwoju poprzez szkolenia i projekty.
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Premie półroczne oraz konkursy pracownicze
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover i kartę Multisport
  • Wspólne wyjścia integracyjne i celebracje uroczystości
  • Bezpłatne posiłki w czasie pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku i świadczenia świąteczne
  • Zniżki w hotelach i restauracjach sieci na całym świecie
  • Program poleceń pracowniczych – jeśli zatrudnimy kogoś, kogo polecisz, wynagrodzimy Ci to finansowo

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: TRIBE Krakow Old Town

branże: Turystyka / Hotelarstwo / Gastronomia / Katering

Miniony rok branża automotive może zaliczyć do udanych. Prognozy na najbliższą przyszłość nie są już jednak tak optymistyczne, co nie pozostaje bez wpływu na poziom zatrudnienia w sektorze. Nie oznacza to jednak, że pracodawcy porzucili ...

Jak wynika z najnowszych doniesień serwisu Freelancehunt, stawki oferowane freelancerom zbliżyły się do 400 zł/h, a konkurencyjność w niektórych specjalizacjach podskoczyła o ponad 100%. Na atrakcyjne wynagrodzenia mogą liczyć m.in. wolni ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

O dysproporcjach występujących pomiędzy zarobkami kobiet i mężczyzn jest ciągle głośno i nie ma w tym nic zaskakującego, skoro problem luki płacowej od lat nie traci na aktualności. Dobitnym tego potwierdzeniem są chociażby doniesienia ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.