eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówRecepcjonista / Recepcjonistka

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Recepcjonista / Recepcjonistka

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie rezerwacjami sal.
  • Przyjmowanie gości.
  • Przegląd sal konferencyjnych, rekonfiguracje sal, obsługa sal w zakresie TV/VC.
  • Regularna kontrola czystości sal.
  • Odbieranie i łączenie telefonów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Zrządzanie skrzynką mailową.
  • Zrządzanie pocztą, kurierami.
  • Dystrybucja korespondencji w biurze.
  • Kontrola i nadzorowanie prac serwisu sprzątającego i florystycznego.
  • Składanie zamówień na stationary i artykuły spożywcze.
  • Organizacja obiegu umów, przekazywanie podpisanych umów do archiwum.
  • Kontakt bieżący z koordynatorem recepcji oraz z Działem Facility.
  • Inne prace administracyjne związane z funkcjonowaniem biura.​

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Podzielność uwagi.
  • Umiejętność organizacji czasu i priorytetowania zadań.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Wdrożenie stanowiskowe
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin początkowo na umowę zlecenie, potem umowa o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 15 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Administracja biurowa

Wrzesień jest pierwszym miesiącem obowiązywania zmian w Karcie Nauczyciela i co za tym idzie, nowych przepisów dotyczących emerytury nauczycielskiej - przypomina ZUS.

Lato to okres, w którym wielu, w końcu wolnych od obowiązków akademickich, studentów podejmuje pracę, aby podreperować swój budżet. Pracodawcy chętnie zresztą zatrudniają osoby posiadające status studenta, bo uznawane są one za ...

O tym, że dyskryminowanie płacowe mężczyzn jest spoko i innych problemach z definicją i liczeniem luki płacowej w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2023/970.

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Branża IT przechodzi burzliwy okres zmian. Spowolnienie gospodarcze, niestabilna sytuacja polityczna, a przede wszystkim skokowy rozwój technologii spowodowały, że rynek IT utracił jedną ze swych ważnych cech - pewność zatrudnienia. Obecne ...