eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Przedstawiciel handlowy

Kto szuka:

BeFlexi Sp. z o.o.

Stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jeśli:

  • Poszukujesz pracy w firmie oferującej innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy?
  • Łatwo nawiązujesz relacje z innymi?
  • Nie boisz się negocjacji handlowych?
  • Chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy?
  • Masz pasję do osiągania zamierzonych celów?
  • Możesz pochwalić się swoimi sukcesami w dziedzinie sprzedaży?
  • Jeśli tak, to czekamy na Ciebie!

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoje zadania będą obejmować:

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla agencji pracy oraz negocjowanie kontraktów na zatrudnienie pracowników sezonowych w różnych branżach na terenie całej Polski.
  • Przygotowywanie atrakcyjnych ofert dla naszych klientów.
  • Aktywne uczestnictwo w negocjacjach handlowych.
  • Inicjowanie i budowanie trwałych relacji z klientami, będąc otwartym na ich potrzeby.
  • Systematyczne raportowanie wyników sprzedaży.
  • Analiza rynku i działań konkurencji w celu stałego doskonalenia strategii sprzedażowych.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Motywacyjny system wynagrodzenia uzależniony od wyników
  • Możliwość dofinansowania prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-10

do końca oferty: 20 dni

pracodawca: BeFlexi Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż