eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówProjektant konstrukcji budowlanych

Kto szuka:

LeasingTeam Professional

Stanowisko:

Projektant konstrukcji budowlanych

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Tworzenie projektów i planów szalunków, uwzględniając specyfikacje budowlane, obciążenia, kształt i wymiary konstrukcji i wykonywanie obliczeń inżynieryjnych
  • Określanie rodzaju materiałów, z których zostaną wykonane szalunki, biorąc pod uwagę trwałość, wytrzymałość i inne właściwości
  • Przygotowywanie zestawień materiałowych na podstawie rysunków aplikacyjnych
  • Przegląd dokumentacji projektowej, w tym rysunków architektonicznych, konstrukcyjnych i innych istotnych informacji
  • Ocena warunków geotechnicznych i otoczenia budowy.
  • Opracowywanie planów i rysunków konstrukcyjnych szalunków
  • Wybieranie odpowiednich materiałów i komponentów szalunkowych
  • Obliczenia konstrukcyjne, w tym obciążenia, nośność i stabilność szalunków
  • Przeprowadzanie analizy strukturalnej, aby upewnić się, że szalunki są wystarczająco wytrzymałe, aby utrzymać obciążenia budowlane i bezpiecznie wspierać beton lub inne materiały konstrukcyjne
  • Doradztwo techniczne na budowach
  • Bezpośredni kontakt z Klientem w sprawach związanych z opracowaniem oferty
  • Współpraca z działem handlowym i logistycznym w zakresie przygotowywania ofert

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie szalunków i podpór lub projektowania budynków (konstrukcji betonowych i stalowych, ewentualnie drewnianych)
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Profesjonalne umiejętności obsługi programu AutoCAD i pakietu Office
  • Dobra znajomość oprogramowania do analizy konstrukcji (Robot lub podobne)
  • Umiejętności BIM są mile widziane

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę (3 miesiąca okresu próbnego, następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00-17:00
  • Pakiet benefitów - pakiet medyczny, kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, program Wellbeing, zapewniający pracownikom wsparcie psychologiczne, możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej
  • Możliwość odbycia staży zagranicznych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-30

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: LeasingTeam Professional

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia

Ile można było zarobić w branży IT w I kwartale 2024 roku? Oto dane theprotocol.it, portalu z ofertami pracy branży IT.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Schyłek wakacji zaowocował znacznymi zmianami przepisów regulujących delegowanie kierowców w transporcie drogowym. Na mocy znowelizowanego prawa zmianie uległ m.in. sposób rozliczania wynagrodzeń polskich kierowców, których pracodawca ...

Stawki ponad 40 proc. polskich freelancerów wzrosły w ciągu roku - wynika z danych Useme. W których branżach stawki wolnych strzelców wzrosły najbardziej w 2023 roku?

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...