eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Pracownik techniczny

Kto szuka:

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum

Stanowisko:

Pracownik techniczny

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie techniczne;
  • umiejętność rozwiązywania problemów z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki, automatyki;
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość programów: PE6 i miernika MPI 507 będzie dodatkowym atutem.
Dodatkowe oczekiwania względem kandydata:
  • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • zainteresowanie podnoszeniem kwalifikacji zawodowych oraz uczestnictwem
    w szkoleniach;
  • dyspozycyjności;
  • solidność, uczciwość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie bieżących napraw sprzętu;
  • diagnozowanie usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych;
  • udział w planowaniu przeglądów i konserwacji-realizacja zgodnie z harmonogramem;
  • wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i modyfikacji;
  • odpowiedzialność za stałą gotowość maszyn i urządzeń elektrycznych;
  • podejmowanie stosownych zgodnych z procedurami działań w sytuacjach awaryjnych;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Firma oferuje:

Warunki zatrudnienia:
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • równoważny system pracy zgodny z harmonogramem;
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne, dodatek stażowy;
  • świadczenia w ramach zakładowego funduszu świadczeń socjalnych (m.in. Karta Multisport, pakiety medyczne, ubezpieczenie grupowe).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-20

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum

branże: Dział techniczny