eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówPracownik produkcji

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Zadania:

  • Prace manualne związane z montażem kabli i wiązek kablowych
  • Wypełnianie dokumentacji w języku polskim
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Wykonywanie poleceń przełożonego w zakresie stanowiska
  • Posługiwanie się elektronarzędziami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Mile widziane uprawnienia SEP

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w cichych warunkach (brak linii produkcyjnej)
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji, działającej na stale rosnącym rynku
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-17

do końca oferty: 58 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Mediana wynagrodzeń w województwie mazowieckim w 2023 roku wyniosła 8 317 PLN brutto i była wyższa o ponad 1 000 PLN od mediany dla całego kraju.

Polacy mieszkający za granicą mogą załatwić większość spraw związanych z wnioskiem o emeryturę bez konieczności osobistej wizyty w ZUS. W jaki sposób? Mogą to zrobić w czasie e-wizyty. Wystarczy ją wcześniej zarezerwować.

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...