eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Pabianice › Agent celny

Kto szuka:

Barsan Global Logistics Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Agent celny

Lokalizacja:

Pabianice

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • opracowywanie, przygotowywanie dokumentów celno-podatkowych
  • współpraca z urzędami / oddziałami celnym
  • obsługa zgłoszeń celnych / import, eksport, tranzyt, procedura uproszczona
  • zapewnienie zgodności dokumentów z deklaracji z przepisami celnymi i podatkowymi
    nadzór nad procesami celnymi i obiegiem dokumentacji

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • aktualny wpis na listę agentów celnych
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji własnej pracy
  • znajomość przepisów celnych
  • doświadczenie w procesach celnych / klasyfikacja taryfowa, wycena celna, kraj pochodzenia
    prawo jazdy kat B mile widziane
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

Firma oferuje:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjnego wynagrodzenie
  • laptop, telefon służbowy
  • praca w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazna atmosfera
  • praca w młodym, energicznym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-05

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: Barsan Global Logistics Polska Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy