PracaOferty pracy Kraków › Pracownik budowlany - obróbka betonu - praca w delegacji

Kto szuka:

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik budowlany - obróbka betonu - praca w delegacji

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Krakowska firma mająca doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu przestrzeni dla miłośników deskorolki zatrudni pracowników na stanowisko:

Pracownik budowlany – Zbrojarz – Betoniarz

BUDOWA SKATEPARKÓW

Miejsce pracy: cała Polska – delegacje – siedziba firmy w Krakowie.

Stawka: pracownik fizyczny od 30 do 40 brutto/h, dla prowadzącego od 40 do 48 brutto/h + diety 45 zł/dzień.

Zadania:

·         Wykonywanie prac zgodnie z wytycznymi – zbrojenie/betonowanie.

Wymagania stawiane pracownikowi:

·         Wykształcenie zawodowe/średnie,

·         Doświadczenie przy obróbce betonu oraz prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny!

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę lub B2B,

·         Stalą podstawę wynagrodzenia + diety oraz nadgodziny płatne 150%,

·         Pracę od poniedziałku do piątku od 7:00 do 17:00  – weekendy wolne,

·         Zakwaterowanie oraz dojazdy – po stronie pracodawcy (pokoje 2-3 osobowe),

·         Prywatną opiekę medyczną LUX-MED,

·         Narzędzia oraz odzież.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-25

do końca oferty: 19 dni

pracodawca: BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w V 2024 wyższa o 11,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w maju 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,4% wyższe r/r i wyniosło 7999,69 zł brutto.

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Dochód rozporządzalny jako wskaźnik poziomu życia w Polsce i UE

    Powszechnie przyjęło się, że jedną z najważniejszych miar dobrobytu mieszkańców danego kraju jest wysokość wynagrodzeń. Natomiast z punktu widzenia poziomu życia istotnie ważniejszy jest wskaźnik dochodu rozporządzalnego. Jest to ...

  • Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    Dla kogo wyjazd do sanatorium z ZUS?

    W I kwartale 2023 roku z rehabilitacji leczniczej na koszt ZUS skorzystało ponad 16 tys. osób w skali kraju. W 2022 roku wyjechało do sanatorium lub rehabilitowało się w miejscu zamieszkania prawie 50 tys. osób. Komu przysługuje sanatorium z ...