eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówPracownik biurowo - terenowy

Kto szuka:

Grupa Outworking

Stanowisko:

Pracownik biurowo - terenowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • ustalanie w terenie granic i powierzchni działek rolnych,
  • weryfikowanie w terenie zadeklarowanej uprawy,
  • weryfikowanie w terenie warunków przyznania płatności,
  • weryfikowanie w terenie zobowiązań podmiotu kontrolowanego,
  • sporządzenie dokumentacji pokontrolnej,
  • wyjazdy w teren w ramach województw.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe rolnicze, geodezyjne lub pokrewne, bądź wykształcenie średnie kwalifikacji związanych z rolnictwem, ogrodnictwem, ochroną środowiska, leśnictwem, geodezją, kartografią lub gospodarką przestrzenną,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie korzystania z programów do obsługi prac biurowych (Word, Excel, Outlook),
  • Mile widziane:   znajomość programów GIS i wiedza na temat działania systemów nawigacji satelitarnej oraz pomiarów z wykorzystaniem urządzeń GNSS.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową  w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie miesięczne brutto 4300,00 PLN + 400,00 PLN premii,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednostce ARiMR,
  • dostęp do pakietu sportowego Multisport,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-28

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: Grupa Outworking

branże: Administracja biurowa

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

W 2024 roku układ kalendarza sprzyja organizacji przedłużonych weekendów. W niektórych miesiącach wolnych dni może być naprawdę sporo. Ile będziemy mieć długich weekendów w 2024 roku?

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

Jeszcze kilka lat temu specjalizacje związane z programowaniem były gwarancją wysokich zarobków i dużego wyboru ofert pracy. Z danych No Fluff Jobs za I kwartał 2024 roku wynika, że przyszłość programistów nie jest już tak pewna. Spada ...

Z danych Komisji Nadzoru Finansowego oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń wynika, że grupowe ubezpieczenia zdrowotne i na życie z roku na rok są coraz popularniejsze. Z czego wynika rosnące zainteresowanie tymi polisami? Na to pytanie odpowiadają ...