eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy KrakówPracownik biurowo - terenowy

Kto szuka:

Grupa Outworking

Stanowisko:

Pracownik biurowo - terenowy

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • ustalanie w terenie granic i powierzchni działek rolnych,
  • weryfikowanie w terenie zadeklarowanej uprawy,
  • weryfikowanie w terenie warunków przyznania płatności,
  • weryfikowanie w terenie zobowiązań podmiotu kontrolowanego,
  • sporządzenie dokumentacji pokontrolnej,
  • wyjazdy w teren w ramach województw.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe rolnicze, geodezyjne lub pokrewne, bądź wykształcenie średnie kwalifikacji związanych z rolnictwem, ogrodnictwem, ochroną środowiska, leśnictwem, geodezją, kartografią lub gospodarką przestrzenną,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie korzystania z programów do obsługi prac biurowych (Word, Excel, Outlook),
  • Mile widziane:   znajomość programów GIS i wiedza na temat działania systemów nawigacji satelitarnej oraz pomiarów z wykorzystaniem urządzeń GNSS.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową  w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie miesięczne brutto 4300,00 PLN + 400,00 PLN premii,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w jednostce ARiMR,
  • dostęp do pakietu sportowego Multisport,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-09

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: Grupa Outworking

branże: Administracja biurowa

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie widełkami płacowymi w ogłoszeniach o pracę. Dzięki nim kandydaci mogą zweryfikować własne oczekiwania finansowe jeszcze przed, często wieloetapowym, procesem rekrutacji. Jest to także element ...

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Z tej okazji firma Antal sprawdziła, jaki wpływ na polski rynek pracy miało wejście do Unii Europejskiej.

Jeżeli z jakichś powodów nie jesteśmy w stanie samodzielnie załatwić spraw w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, możemy udzielić pełnomocnictwa innej osobie. Kogo możemy upoważnić do reprezentowania nas? Jak to zrobić? Jakich spraw ...

2 maja 2024 r. Parlament Europejski ogłosił nowy akt dotyczący harmonizacji niektórych przepisów socjalnych odnoszących się do transportu drogowego. Regulacje, które zaczną obowiązywać od 22 maja 2024 roku, obejmą m.in. czas pracy ...

Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.