PracaOferty pracy KrakówMonter układów elektronicznych - system 2 zmianowy (Cholerzyn)

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Monter układów elektronicznych - system 2 zmianowy (Cholerzyn)

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Montować podzespoły elektroniczne
  • Lutować podzespoły na płytkach
  • Drobne prace produkcyjne

Czego oczekujemy?
  • Dogodnego dojazdu do Cholerzyna
  • Wykształcenie technik elektronik - mile widziane
  • Umiejętności lutowania - mile widziane
  • Zdolności manualnych
  • Precyzyjności w wykonywaniu powierzonych zadań

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (po okresie 6 m-cy możliwe zatrudnienie bezpośrednio u Klienta)
  • Wynagrodzenie w wysokości 4300 zł brutto/miesiąc
  • Premie uznaniową od 3 miesiąca współpracy
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00)
  • Miejsce pracy: Cholerzyn

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-09-16

do końca oferty: 57 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Produkcja / Przemysł

Obecne zapisy w projekcie ustawy budzą wątpliwości dot. sposobu obliczenia wynagrodzenia za czas pracy w niedziele. Projektowany przepis mówi, że pracownikowi za ten dzień przysługuje wynagrodzenie w podwójnej wysokości. I o ile w przypadku ...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wygenerował ponad 23,9 mln IOSKU za 2023 rok. Osoby ubezpieczone mogą sprawdzić stan swojego konta po waloryzacji składek na PUE ZUS.

Coraz poważniej podchodzimy do świadomego planowania urlopu. Zdaniem ekspertów z firmy Quercus jest to związane z przykładaniem coraz większej wagi do work-life balance, ale także jest efektem działań pracodawców, takich jak wypłata ...

Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.