PracaOferty pracy KrakówMontaż stanowisk na targach Expo - zlecenie w dniach 04.11 i 08.11

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Montaż stanowisk na targach Expo - zlecenie w dniach 04.11 i 08.11

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Rozładowywać potrzebne części do montażu stanowiska targowego - płyty OSB, szafki, ramy oraz inne elementy stanowiska
  • Skręcać wyżej wymienione elementy
  • Utrzymywać porządek na stanowisku pracy

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Zdolności manualnych (obsługa wkrętarki, młotka, kombinerek i innych narzędzi)
  • Doświadczenia przy pracach montażowych - mile widziane

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie
  • Stawkę godzinową 33 zł brutto
  • Zlecenie 04.11 w godzinach 10:00-18:00, a 08.11 w godzinach 16:00-22:00
  • Miejsce pracy: teren obiektu Expo Kraków

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-10-25

do końca oferty: 59 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Inne / Pozostałe

Doniesienia z Wielkiej Brytanii wskazują na ogromny wzrost oszustw internetowych wycelowanych w osoby poszukujące pracy. Okazuje się, że tylko na przestrzeni ostatnich dwóch lat ich liczba powiększyła się aż o 300%. Proceder ten ...

Z danych Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń wynika, że mediana całkowitych zarobków specjalistów w 2023 roku wynosiła 7 000 PLN i była niższa o 144 PLN od mediany dla całego kraju.

- Dwie podwyżki płacy minimalnej w tym samym roku nigdy więcej nie powinny mieć miejsca – przekonują przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej w Szczecinie. Podwyżka, która ma miejsce w lipcu 2024 jest symboliczna, bo to ...

Rok 2023 na rynku pracy IT upłynął pod znakiem zwolnień i mniejszej liczby rekrutacji. Wzrost wynagrodzeń nieco wyhamował, ale i tak w niektórych specjalizacjach wyniósł nawet 20-25 proc. Takie wnioski płyną z raportu "Rynek pracy IT w ...

Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w czerwcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11% wyższe r/r i wyniosło 8144,83 zł brutto.