eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Rolantowice › Koordynator ds. ogrodnictwa

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Koordynator ds. ogrodnictwa

Numer referencyjny:

12809

Lokalizacja:

Rolantowice

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Zarządzanie portfelem projektów
  • Nadzór nad realizacją projektów zgodnie z harmonogramem, budżetem i priorytetami
  • Organizacja oraz koordynacja prac wykonawczych i serwisowych
  • Wspieranie kierownika budowy w codziennych pracach i realizacji procesu inwestycyjnego
  • Nadzór nad logistyką materiałową i narzędziową, zarządzanie magazynem
  • Wsparcie komunikacji pomiędzy biurem, terenem i inwestorami
  • Dokonywanie obmiarów oraz dokumentów niezbędnych do rozliczenia prac projektowych
  • Rozdysponowanie codziennych zadań zespołowi pracowników oraz wsparcie w ich realizacji
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenia kierunkowego: ogrodnictwo lub architektura krajobrazu (warunek konieczny)
  • Prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenia w zakresie pielęgnacji terenów zielonych
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Doskonałej komunikatywności, umiejętności budowania pozytywnych relacji, otwartości i asertywności
  • Samodzielności i umiejętności nadawania priorytetów w codziennych obowiązkach
  • Proaktywnego podejścia i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Przedsiębiorczości
  • Obsługi programów MS Office
Oferujemy:
  • Umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Realną możliwość rozwoju kompetencji managerskich w ramach struktur firmy
  • Możliwość aktywnego wpływu na rozwój firmy oraz udział w różnorodnych projektach
  • Pracę w doświadczonym zespole w godzinach 7.00-15.00
  • Dobrą atmosferę w pracy oraz stabilne zatrudnienie
  • Pracę na różnorodnych projektach w różnych lokalizacjach

Oferta dotyczy pracy stałej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-07-04

do końca oferty: 4 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura